Çayyolu Pilates Stüdyosu Ankara olarak 2012 yılından beri Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bağlıca, Elvankent ve civarında reformer pilates, mat pilates, klinik pilates, hamile pilatesi, kick boks ve çocuk pilatesi hizmetleri veriyoruz. Sizlere keyifli ve enerji dolu egzersizler ile birlikte, yaşam kalitenizi arttıracak ruh, beden ve zihin çalışmaları da yer almaktadır. Bu nedenden dolayı da tesimimiz sadece bir stüdyo değil, sizlerin keyifli vakit geçirebileceği bir Yaşam Stüdyosu’dur.

Amacımız siz değerli öğrencilerimizin, düzenli bir şekilde katıldıkları egzersizler de ne kadar güçlü, dengeli, fit ve sağlıklı olduklarını fark etmelerini sağlamaktır. Bunun için tüm derslerimiz, daha güçlü, daha esnek, daha iyi hissetmenizi ve müthiş görünmenizi sağlamak için her kişiye özel olarak hazırlanan programları uygulamak için tasarlanmıştır. Daha sağlıklı, mutlu, zinde ve enerjik olarak görünmek için sizlerde şimdi Çayyolu Pilates Salonu ekibimize katılın ve farkı kendi gözlerinizle görün.

Çayyolu Pilates Salonu
Çayyolu Pilates Salonu

 

Neden Çayyolu Pilates Stüdyosu Ankara?

Çayyolu’nun en iyi Stüdyolarından biri olan Çayyolu Pilates Salonu sizlere reformer / aletli pilates, mat pilates, hamile pilatesi, klinik pilates vb gibi alanlarda eğitim vermektedir. Bununla birlikte vücudunuzu yeniden inşa ederek daha kaliteli bir yaşam sunmaktayız. Çayyolu Pilates ile hedefleriniz yarıda kalmasın! Her gün hissedebileceğiniz zindelik ve sağlıklı yaşam için elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz. Çayyolu Pilates ile:

  • Öğrenme Garantisi,
  • Ders Telafi İmkanları,
  • Her Yerden Ulaşım,
  • Uluslararası Standartlarda Ders Programları,
  • Özel Eğitim,
  • Ekonomik Fiyatlar Sunuyoruz.

 

Sizlere Joseph Pilates’in defalarca kanıtlanmış bir sözünü hatırlatmak isterim: “10 saat sonra iyi hissedeceksiniz; 20 saat sonra daha iyi görüneceksiniz, 30 saat sonra yepyeni bir görünüme sahip olacaksınız”. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için Çayyolu Pilatesi tercih etmeniz için sizlere daha bir çok neden sayabiliriz. Uzman eğitmenler ve akademisyenleri ile birlikte pilates bilgilerini güncel tutan her zaman öğrenci odaklı çalışan ekibimize, siz değerli öğrencileri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ücretsiz Demo Derslerimiz için 0312 240 44 43 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İlk kayıtlara özel olarak 10 ders paketine 1 ders, 20 ders paketine ise 2 ders hediyemizi de siz öğrencilerimize sunmaktan keyif alırız. Paket ders fiyatlarımız için lütfen tıklayınız.