Evde Pilates Dersleri – Online Pilates Dersi

Bu zor günlerde hem spordan geri kalmamak hem de covid19 ve diğer virüslere inat güçlü bir bağışıklık kazanmanız için; sizlere olabildiğince hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Ve bu nedenle de youtube Çayyolu Pilates kanalımız da Evde pilates dersleri – Online pilates dersi ile eviniz de bizlere katılabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden bize abone olmayı unutmayın. Çünkü sizlerin beğenileri, yorumları ve ücretsiz aboneliklerinizle bizler youtube daki varlığımızı korumaya devam edebiliriz. ve böylelikle sizlere daha çok videolar kazandırabiliriz. Takipte kalmayı ve bizleri beğenmeyi unutmayın. Ayrıca @cayyolu_pilates instagram adresinden ve 0312 240 44 43 numaralı telefondan bizlere ulaşıp ücretsiz demo dersi alabilirsiniz. Güncel paket fiyatları için lütfen bizimle iletiişime geçiniz. İddia ediyoruz ki Profesyonel ve Deneyimli kadromuz ile Ankara’nın en iyi Pilates firmasıyız. Bizden demo dersi almadan karar vermeyin.

Ankara Çayyolu Pilates Salonları ile Sizlere her zaman en iyi eğitimi vermek için güncel akademik makaleler ve yazılar takip etmekteyiz. Hergün gelişen ve değişen dünya da internet çağındayız ve bu çağda sizlere youtube’dan olabildiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Her yerde pilates – Online Pilates Bölüm 1

Pilates Topu ile Yuvarlak Kalça ve Karın Egzersizleri – Online Pilates dersi Bölüm 2

Yeni Başlayanlar için Pilates Dersleri – Evde Pilates Bölüm 3

Evde Pilates Dersleri ile Yuvarlak Kalça Egzersizleri Bölüm 4

Evde Pilates Dersleri – Online Pilates Bölüm 5

Evde Pilates Dersleri – Online Pilates Ders karın Hareketleri Bölüm 6

Her yerde pilates Evde Pilates Bölüm 7

Evde Pilates Dersleri – Online Pilates Ders Bölüm 8

Pilates’in yararları ve Hamile Pilatesi için farklı bilgiler için bizleri arayabilir ya da Makaleler sayfamızdan bu başlıklar ile ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz.  Bütün antrenörlerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve en az master yapan düzey de antrenörlerdir. Stüdyomuz da özel birebir ve grup dersleri verilmektedir. Yaş sınırı yoktur. Demo dersimize isteyen herkes katılabilir. Demo dersi için randevu alarak belirlediğiniz gün ve saatte Reformer (Aletli) pilates yapabilirsiniz. Daha fit ve istediğiniz hatlara sahip olmak için Çayyolu Pilates’e hepinizi bekliyoruz.

 

Evde Pilates Dersleri - Online Pilates Dersi
Evde Pilates Dersleri – Online Pilates Dersi