Doktorların Tavsiyesi Klinik Pilates Çayyolu

Doktorlar neden sürekli klinik pilatesi tavsiye ediyor? Sorusunun cevabı işte burada. Pilates’in faydalarından bahsederken saymakla bitiremiyoruz. Duruş bozukluklarından kas ağrılarına, eklem rahatsızlıklarından bağışıklık sisteminin güçlenmesine kadar bir çok faydasının olduğunu bilmekteyiz. Zaman ilerledikçe ve insanlar pilates yapıp, reformer pilatesin yararlarını gördükçe, insanların pilatese olan ilgi ve beklentisi de bir o kadar artıyor. En öncelerinde sıkılaşmak, güçlenmek ve daha iyi görünen ana hatlara sahip olmak  için tercih edilen pilates, artık günümüz de öenmli bir sağlık gereksinimi olarak görünmektedir. Fizik tedavi doktorları artık pilatesi bir destekleyici olarak görmekte ve hastalarına tavsiye olarak pilatesi sunmaktadır. Klinik Pilates Çayyolu pilates stüdyosunda yapacağınız egzersizler ile fiziksel tedavilerinizi sizler de destekeyebilirsiniz.

Boyun fıtığı, bel fıtığı, eklem rahatsızlıkları, kas rahatsızlıkları olan bireyler fizik tedavilerini desteklemek amacı ile pilatesi tercih etmektedirler. Reformer / Aletli Pilates destekleyici bir unsur olarak bu alanda devreye giriyor ve  deneyimli antrenörlerimiz ve uzman akademisyenler ile sizlere klinik egzersizler ile hizmet sunuyoruz. Reformer Pilates uzman kişiler ile yapıldığında çok hızlı sonuçlar veren bir egzersiz türüdür. Böylelikle de çoğu fizik tedavi doktorlarının tavsiyesi pilates olmaktadır. Reformer pilates kontrollü olarak ve deneyimli antrenörler ile yapıldığında o kadar çabuk cevaplar veriyor ki sizlere fizik tedavi yöntemlerinden sonra vücüdunuzu eski gücüne kavuşturmak daha da kolaylaşıyor ve daha çabuk bir şekilde eski sağlığınıza kavuşabiliyorsunuz.

Çayyolu Pilates Stüdyosu
Çayyolu Pilates Stüdyosu

Çayyolu Pilates Salonu olarak bizler Deneyimli beden eğitimi antrenörlerimiz ve akademik konuda bu alanda kendini geliştirmiş hocalarımız ile sizleri eski sağlığınıza kavuşturmak, güçlendirmek, sıkılaştırmak ve dengenizi sağlamak için kişiye özel antrenman programlarımız ile dersler vermekteyiz. Pilatesin kurucusu olan Joseph Pilates’in şu sözleri binlerce kez kanıtlanmıştır: ‘10 saat sonra iyi hissedeceksiniz; 20 saat sonra daha iyi görüneceksiniz, 30 saat sonra yepyeni bir görünüme sahip olacaksınız’. Bu nedenle sizlere pilates yapmak için bir çok neden sayabiliriz. Daha detaylı bilgi için Çayyolu Pilates Stüdyomuza siz değerli öğrencileri beklemekteyiz. Ücretsiz demo dersi için 0 312 240 44 43 numaralı telefondan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.